bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 24.12.2014, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja danych

Organy i osoby sprawujące funkcje

Grono pedagogiczne

Stanowisko
Imię i Nazwisko
Dyrektor Jadwiga Jeziorska
Wicedyrektor Beata Wawszczak
Wicedyrektor Piotr Paszkowiak
Wicedyrektor Ilona Stanisławska
Sekretariat Kszysztofa Pakulska
- -

Nauczyciele

Stanowisko Imię i Nazwisko

Nauczyciel

Marian Andrzejewski
Nauczyciel Mariusz Bączyk
Nauczyciel Piotr Czarczyński
Nauczyciel Błażej Grześ
Nauczyciel Radosław Lewandowski
Nauczyciel Piotr Maślak
Nauczyciel Grzegorz Nowotny
Nauczyciel Marian Olejniczak
Nauczyciel Marlena Pawlak
Nauczyciel Andrzej Razik
Nauczyciel Jan Szczech
Nauczyciel Marcin Szymczak
Nauczyciel Adam Światłowski
Nauczyciel Michał Tokarski
Nauczyciel Tomasz Machelak
Nauczyciel Róża Baldysz
Nauczyciel Monika Smaga
Nauczyciel Krzysztof Suchorski
Nauczyciel Irena Cicha

Pedagog szkolny

Stanowisko Imię i Nazwisko
Pedagog Agata Rokicka

Wychowawcy bursy szkolnej

Stanowisko Imię i Nazwisko
Wychowawca Anna Papierska – Kirijczuk
Wychowawca Kamilla Kopeć
Wychowawca Agnieszka Tokarek – Walczak
Wychowawca

Beata Kwinciak

Biblioteka

Stanowisko Imię i Nazwisko
Bibliotekarz Monika Kaczmarek
Bibliotekarz Ewa Majorowicz

Administracja

Stanowisko Imię i Nazwisko
Specjalista Anna Bąk – Wołoszczuk
Księgowa Karolina Skowrońska
Główna księgowa Zofia Szymańska
Specjalista Iwona Boratyńska
Samodzielny referent Alicja Sitow
Kierownik gospodarczy Iwona Szymczak
Kierownik Rafał Rosa
Kierownik Józef Stateczny
Informatyk Radosław Sulej

Obsługa

Stanowisko Imię i nazwisko
Konserwator Tomasz Białas
Woźna Jadwiga Bijacik
Praczka Marianna Czekalska
Portier Antoni Kędzia
Sprzątaczka laboratoryjna Urszula Ludwicka
Praczka Jadwiga Łakomiak
Konserwator Marek Matyjak
Starszy woźny Anna Buczkowska
Sprzątaczka laboratoryjna Cecylia Długiewicz
Portier Marek Lewkowicz
Robotnik gospodarczy Mariusz Lipke
Starszy woźny Sylwia Sztukowska

Projekt EFS 2013 - 2015

Stanowisko Imię i nazwisko
Koordynator projektu – specjalista Aneta Szymańska
Główny specjalista – koordynator merytoryczny Małgorzata Jackowska
Starszy referent – menadżer finansowy Dariusz Łagocki
Starszy referent – menadżer finansowy -
Starszy specjalista – SORE Ewa Kaniecka
Starszy specjalista – SORE Jolanta Jaruszewska
Starszy specjalista – SORE Lech Moryksiewicz
Starszy specjalista – SORE Joanna Dembowa
Starszy specjalista – SORE Przemysław Mańka
Starszy specjalista – SORE Maciej Michalski



Opublikował/a: Radosław Sulej
Publikacja dnia: 24.12.2014
Informację wytworzył/a: Radosław Sulej
Dokument z dnia: 24.06.2014
Dokument oglądany razy: 1 308