bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 1. Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 14 września 2011 roku, w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczenia dokumentów elektronicznych, oraz udostępnienia formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. Nr 206 poz. 1216) informujemy, że Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP), pozwalająca na składanie dokumentów elektronicznych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kaliszu, jest opublikowana w systemie ePUAP.


 1. Nazwa strony: epuap.gov.pl
 2. Adres skrytki: /CKZiU_Kalisz/SkrytkaESP


 1. W celu złożenia wniosku konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP dostarczanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Założenie i prowadzenie ww. konta jest bezpłatne.
 2. Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kaliszu:
  • Muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku osoby fizycznej (użytkownika) profilem zaufanym ePUAP.
  • Akceptowane formaty załączników to : DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG, PDF, ZIP.
  • Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3,5 MB.
  • Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego nie może przekroczyć 6 MB.
  • Dokumenty zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.Opublikował/a: Radosław Sulej
Publikacja dnia: 10.08.2021
Informację wytworzył/a: Radosław Sulej
Dokument z dnia: 26.03.2015
Dokument oglądany razy: 1 975